Eşya Depolama

 Kayseri evden eve nakliyat yapmanın yanında eşyalarınızı bulunduğu yerden alıp akıllı sistemli depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Bu durum şehir dışına ataması gerçekleşen ve farklı nedenlerden dolayı evinden çıkmak durumunda kalan müşterilerimize oldukça katkı sağlamaktadır. Ev kiralarının günümüzde bu kadar artması ve müşterilerimizin hemen çıkmak durumunda kalarak yeni ev bulamamaları durumunda bu sistem tam olarak devreye girmektedir.

  Gayet temiz ve hijyenik ortamda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.Nem ve rutubet gibi olumsuzluklardan kesinlikle korumasını gerçekleştiriyoruz.Günlük aylık ve yıllık olarak kiralama hizmetini sunuyoruz.Her müşterimiz istediği zaman eşyasını alabilir ve eşyası kaldığı vakit kadar ödeme yapabilir. Bunun için cayma bedeli ve kontrat tarihi bizde olmayıp kalan gün sayısı kadar ödemesini yapıp eşyasını alabilir. 

Müşteri eşyasını depolarımıza getirirken ve çıkarırken bizim firmamız ile taşınma şartı olmayıp istediği meslektaşımız ile eşyasını taşıtabilmektedir.