Asansörlü Nakliyat

  Evden eve nakliyat hizmetinin en yeni ve en vazgeçilmez demirbaşlarından biri olan asansörlü taşımacılık hizmetidir. Genelde müşterimizin memnun kaldığı güvenilir ve titiz eşya taşımacılığının bel kemiğidir. Hem eşyalar zarar görmez hem de zamandan tasarruf edilir. Eski bina içi taşımacılığı sonlandıran bu sistem nakliyat işlemlerini de bir hayli kolaylaştırmıştır.

  Eşyanız kaçıncı katta olursa olsun hiç sorun etmeyin. Asansörlü sistem ile her kata ulaşabiliyoruz ve minimum hasarla eşyalarınızı evinizden alıp yeni evinize taşıyoruz.Şehir içi veya şehirler arası taşımalar artık zahmet ve sorun olmaktan çıkmış bulunmakta. Şehirler arası evden eve taşımacılık ta oluşan mesafeden dolayı eşya yıpranması asansörlü taşıma ile minimize edilmiş olup müşteri memnuniyeti üst seviyelere çıkmış durumda.

  Asansörlü ev taşıma sistemi ile eşyalarınız hiç bir yere temas etmeden evinizden araca ve tekrardan araçtan evinize çıkarılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinden olumlu bir beklenti içerisindeyseniz mutlaka bu sistemi firmadan talep ediniz.